Kişiye Özel Hediye - Kişiye Özel Hediyeler

Kişiye Özel Hediye Fotoğraflı İstiridye İnci Kolye


Kişiye Özel Hediyeler – İstiridye İnci Kolye

Herkes özel günlerde sevdiğine o günden daha özel bir hediye vermek ve onu mutlu etmek ister, Sizlerde sevgiliniz ve eşinize romantik ve aşkın sembolü olacak nitelikte bir kişiye özel hediyeler arıyor iseniz artık aramayı bırakabilirsiniz. Çünkü sizlere tüm isteklerinizi karşılayacak, sevdiğinizi adeta büyüleyecek bir hediye olan özel onun fotoğrafı ile hazırlanan doğal istiridye içinde inci kolyeyi sunuyoruz.

Doğal istiridye inci kolye; Kutu içerisinde gerçek bir istiridye içerisinde bulunan inci ve özel içerisine inciyi koyabileceğiniz kafes şeklinde tasarlanmış gümüş kolyeden oluşmaktadır, İstiridye içindeki inci tanesi kırmızı, pembe, beyaz, siyah gibi renkler tamamen sizlerin ve sevdiklerinizin şansına göre cıkmaktadır.

Canlı ciceklerde olduğu gibi incilerde de her renk farklı bir anlam taşımaktadır, Bu renklerin anlamları şu şekildedir,
Beyaz renk inci -Sağlık
Krem rengi İnci -Mutluluk
Şeftali Rengi İnci -Sevgi
Altın Rengi İnci- Servet
Siyah Renkli İnci-Bilgelik sembolü olarak bilinmektedir.

Sizlerde doğa harikası istiridye içindeki bu inci ile sevdiğinizi şaşkına çevirebilir, fotoğraf baskısı ile unutamayacağı kişiye özel hediyeler ve tabiatın insana sunduğu en sade , şık ve gösterişli taşlardan biri olan İnci ile, sevdiğinizin boynunda aşkınızın ışığını yansıtmasını sağlayabilirsiniz…

One thought on “Kişiye Özel Hediye Fotoğraflı İstiridye İnci Kolye

  1. Hayatımda aldığım en ilginç ve bana özel bir hediye. İlk başta geldiğinde ne olduğunu anlayamadım ama sonra istiridyeyi açınca içinden gerçek bir inci tanesi çıktı ve gözlerim parladı resmen. Üstelik hepsinden aynı inci cıkmıyormuş bana siyah renkte cıktı ve her birisinin anlamı oluyormuş çok heycanlı ve güzel değil mi ? Tabi en güzeli de, kişiye özel hediye , http://www.kisiyeozelhediyeleri.net çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir